Direkt zum Inhalt wechseln

Unternehmen

Jsme globální lídr v oblasti inteligentních dopravních systémů, který přináší revoluční řešení v rámci mobility celosvětově. Díky digitalizaci a využití převratných technologií umožňujeme městům, správcům a provozovatelům dopravy vytvořit nový svět, pro který jsou typická sdílená a komunikačně propojená vozidla (IoT), autonomně řízené tunely, inteligentní mýtné a adaptivní dopravní systémy pro simulaci a predikci. V širokém portfoliu řešení najdete i inteligentní osvětlení a nabíjecí infrastrukturu pro elektromobily.

Více informací

Naše poslání, vize a cíle.

Města po celém světě musí v současné době řešit celou řadu výzev. Například jakým způsobem je možné v rámci stávající dopravní infrastruktury dosáhnout nižších emisí, zatraktivnit prostředí pro život ve městech nebo zvýšit bezpečnost a plynulost dopravy. Propojujeme jednotlivé body nové revoluce v dopravě, která pomůže na tyto otázky odpovědět a zajistit transformaci měst po celém světě.

Naše portfolio.

Městům, úřadům odpovědným za správu silnic a dálnic i přepravním společnostem nabízíme širokou škálu možností v oblasti inovativní dopravy. Systémy řízení dopravy, simulace, správa tunelů, digitální řešení využívající umělou inteligenci, infrastruktura pro autonomní řízení – naše produkty pro výkonné ekosystémy mobility pomáhají pomocí digitalizace transformovat města na místa, kde lidé mohou žít, pracovat a pohybovat se mnohem svobodněji.

Těšíme se na vás na veletrzích a dalších akcích!

Navštivte nás na mezinárodních veletrzích nebo na našich vlastních akcích: Srdečně vás zveme, abyste mohli naše technologie poznat blíže a osobně se setkat s lidmi, kteří za nimi stojí! Získejte bližší informace o nadcházejících akcích, kde vám představíme naše řešení. Sjednejte si s námi osobní schůzku.

Přidejte se k nám!

Máme přes tři tisíce zaměstnanců, kteří s nadšením přetvářejí budoucnost mobility, vyvíjejí a dodávají řešení pro ekologičtější, bezpečnější a účinnější provoz na našich silnicích. Seznamte se blíže s nabídkou pracovních příležitostí a možnostmi, jak se stát #traffictransformer.